REFERENCJE

ANKIETA  kierowana do uczestniczek zajęć w KLUBIE ODNOWA przy ul. Górskiego 3 w Warszawie, która podpisana imieniem będzie wykorzystana  na stronę WWW.odnowa-odchudzanie-trening.pl w celach reklamowych.

Udział w ankietach jest dobrowolny

Napisz

1. od kiedy uczestniczysz w zajęciach  PowerGym KLUBU ODNOWA

Jestem uczestniczką zajęć  PowerGym  od stycznia 2013 r.

2. Jakie zauważyłaś zmiany u Siebie  ćwicząc PowerGym

Karnet  na zajęcia PowerGym zakupili moi synowie w KLUBIE ODNOWA i wręczyli mi go na moje urodziny. Gdy na miejscu zobaczyłam  sztangi jako narzędzia ćwiczeń pomyślałam, że prezent Ci marny. Ale instruktorka widząc co najmniej moje zdziwienie, zachęciła  do ćwiczeń,  które nie  były  łatwe dla mnie – zakwasy dały mi się we wznaki, nie przyszłam na następne zajęcia, ale na trzecie przyszłam, było już łatwiej a później zakwasów już nie było w ogóle  i zauważyłam też pierwsze zmiany a mianowicie:                  

a)  skóra na udach zrobiła się napięta a po kilku zajęciach

b)  uda i pośladki się zrobiły twarde a następnie

c) gdy źle siedziałam  lub chodziłam np. na niewciągniętym brzuchu zaczął mnie boleć kręgosłup i  wówczas sobie pomyślałam,  że te ćwiczenia są dla mnie. Kręgosłup upominał się poprawnego siedzenia i chodzenia

Postanowiłam, że  na zajęcia PowerGym będę chodzić regularnie.

Obecnie:

 1.  plecy moje się nieco wyprostowały i odtłuściły, natomiast
 2. ramiona uwydatniły się a
 3. pod pachami odtłuściło się całkowicie,
 4. trycepsy   stwardniały,
 5. talia się zarysowała wyraźnie,
 6. tzw. bułeczki na biodrach zmalały a
 7. nogi   się wzmocniły w  kostkach wyszczuplały.
 8. Zakres ruchu powiększył mi się znacząco, samopoczucie wzrosło,
 9. chodzę wyprostowana i z dużą lekkością.
 10. Łatwo mi się jest teraz schylać i funkcjonować.

Na zajęcia przyprowadziłam koleżankę, która wyraża wdzięczność, że jej powiedziałam o takich zajęciach

3. Co byś zmieniła w ćwiczeniach

Zajęcia mnie tak pochłaniają, że nawet gdyby tak trały 120 min to nie miałabym nic przeciwko temu, a z resztą  gdy byłam  na jednych z  sobotnich zajęć PowerGym to właśnie tyle trwały i miałam ochotę ćwiczyć jeszcze dalej. Ćwiczenia te sprawiają mi przyjemność. Nic bym nie zmieniła w tych zajęciach jedynie co,  to, to żeby trwały 120 min

4. Co sądzisz o klubie, mile widziane każde uwagi dla lepszego funkcjonowania klubu

Klub jest mały przez co są małe grupy ćwiczących a instruktorka  do wszystkich uczestniczek zajęć podchodzi indywidualnie, mało tego potrafi egzekwować i uzasadniać dlaczego należy te ćwiczenia wykonywać z określoną techniką i dlaczego jest ona tak ważna.

Potrafi też zachęcać do ćwiczeń jak i również stanowczo  z uzasadnieniem zachęca do  konieczności zwiększania obciążeń.

Szatnia jest za mała, ale tak naprawdę to nie jest ważne  co w szatni lecz to co jest na sali ćwiczeń a tam jest ok. i warte polecenia.

Recepcja jest ciekawa a sanitariaty ok.

Instruktorka nie pierwszej młodości ale za to z bagażem doświadczenia i wiedzy o czym się przekonujemy na każdych zajęciach.

5. Czy serwowanie herbaty podczas zajęć to dobry pomysł?

Herbata mile widziana i niespotykana w żadnym klubie ale zabiera czas

6. Co wg Ciebie instruktor powinien w zmienić w ćwiczeniach aby zajęcia były jeszcze bardziej efektowniejsze

Wprowadzić  większą dyscyplinę w zmianie obciążeń przez uczestniczki  aby  dodatkowe ćwiczenia były wykonywane w jak największej ilości, a propos rekin to takie ćwiczenia przedszkolne jak twierdzi sama instruktorka a tak! skuteczne, dobre są też ćwiczenia na przywodziciele i te przy gumach również a i brzuszki są również skuteczne, trochę bolące. Zawsze coś nowego jest wprowadzane do części ćwiczeń tych dodatkowych, oczywiście poza sztangą.

7. Inne uwagi

szatnia mogłaby być nieco większa.

Niniejszy wyrażam zgodę na umieszczenie powyższych informacji podpisanych imieniem na stronie WWW-odnowa-odchudzanie-trening.pl 

Miejscowość, data                                                      imię ankietowanej uczestniczki zajęć PowerGym

Warszawa, 1.07.2013                                              Teresa   A.

 

Ankieta kierowana do uczestniczek zajęć w KLUBIE ODNOWA przy ul. Górskiego 3 w Warszawie, która podpisana imieniem będzie wykorzystana  na stronę WWW.odnowa-odchudzanie-trening.pl w celach reklamowych.

Udział w ankietach jest dobrowolny

Napisz:

 1.  od kiedy uczestniczysz w zajęciach  PowerGym KLUBU ODNOWA

od lutego 2013 r.

 1. Jakie zauważyłaś zmiany ćwicząc PowerGym

Przed zajęciami w Klubie Odnowa nigdy nie ćwiczyłam regularnie, ewentualnie chodziłam na taniec. Dlatego też od razu zauważyłam zmiany. Na początku przede wszystkim fajnie odstresowywałam się po pracy. Po jakimś czasie zaczęłam czuć, że wiszą na mnie spodnie, szczególnie w udach, ale w pasie też. Z kolei ramiona przestały mi wisieć ;) Zrobiło mi się też większe wcięcie w tali, poprawiła przemiana materii i po jakichś 3 m-cach po wejściu na wagę okazało się, że schudłam 5 kg – i to bez żadnej specjalnej diety i głodowych porcji. No a dodatkowe mięśnie okazały się bardzo pomocne w urozmaicaniu różnych sfer życia ;)

 1. Co byś zmieniła w ćwiczeniach

W sumie to chyba nic, bo jak mówi p. Lucyna, każdy ruch ma swoje znaczenie.

 1. Co sądzisz o klubie, mile widziane każde uwagi dla lepszego funkcjonowania klubu

Na pewno to nie jest masówka, dzięki temu każdy jest traktowany indywidualnie. Nie ma tu też ekstatycznie podskakującej i szczerzącej się instruktorki z ADHD. Na zajęciach jest luźna atmosfera, żartujemy i rozmawiamy na wszystkie tematy.

 1. Czy serwowanie herbaty podczas zajęć to dobry pomysł?

Tak, to fajna tradycja i chwila na złapanie oddechu.

 1. Co wg Ciebie instruktor powinien w zmienić w ćwiczeniach aby zajęcia były jeszcze bardziej efektowniejsze

Czasami się zagadujemy przez co przerwy między ćwiczeniami zbytnio się wydłużają, a zajęcia przedłużają. Dobrym pomysłem byłoby też określenie, że np. w poniedziałki i wtorki po sztandze robimy wydłużone brzuszki, w środy i czwartki ćwiczymy z gumami, a z kolei w piątki i soboty są np. dodatkowe ćwiczenia na grzbiet. Wtedy żaden z elementów nie będzie zaniedbany.

 1. Inne uwagi

brak

Niniejszy wyrażam zgodę na umieszczenie powyższych informacji podpisanych imieniem na stronie WWW-odnowa-odchudzanie-trening.pl 

Miejscowość, data                                                      imię ankietowanej uczestniczki zajęć PowerGym

Warszawa, 27 czerwca 2013                                                                                                                     Natalia

 

 

Ankieta kierowana do uczestniczek zajęć w KLUBIE ODNOWA przy ul. Górskiego 3 w Warszawie, która podpisana imieniem, będzie wykorzystana na stronie www.odnowa-odchudzanie-trening.pl w celach reklamowych.
Udział w ankietach jest dobrowolny.
Napisz:
1. Od kiedy uczestniczysz w zajęciach PowerGym KLUBU ODNOWA?
Z mniejszymi bądź większymi przerwami 6 miesięcy. Ostatnio dość regularnie.
2. Jakie zauważyłaś zmiany ćwicząc PowerGym?
Jest ich wiele, pod warunkiem, że ćwiczenia wykonujemy poprawnie:
- ogólna poprawa samopoczucia oraz zyskanie zdrowego wyglądu,
- zdecydowany wzrost siły, wytrzymałości oraz elastyczności,
- ładnie zarysowane mięśnie (szczególnie ramion) – sylwetka z normalnej widocznie zmienia się w sportową, jakiej nigdy wcześniej nie miałam ,
- zredukowanie skórki pomarańczowej,
- wysmuklenie całej sylwetki – redukcja tkanki tłuszczowej na rzecz mięśni.

3. Co byś zmieniła w ćwiczeniach?
Właściwie nie mam zastrzeżeń - trening kształtuje wszystkie partie mięśniowe. Jeśli jednak mam skupić się na własnych preferencjach, to dodałabym więcej ćwiczeń na przywodziciele.
4. Co sądzisz o klubie? Mile widziane każde uwagi dla lepszego funkcjonowania klubu.
Atmosfera w klubie jest przyjazna, kameralna, a podejście instruktorki bardzo indywidualne. Małe grupy pomagają nawiązywać znajomości.
5. Czy serwowanie herbaty podczas zajęć to dobry pomysł?
To miły dodatek.
6. Co wg Ciebie instruktor powinien w zmienić w ćwiczeniach, aby zajęcia były jeszcze bardziej efektowne?
Może jakaś taneczna rozgrzewka, [ale za mała jest sala] oraz więcej ćwiczeń na przywodziciele.
7. Inne uwagi:
Szkoda, że klub ma niewielką szatnię.
Niniejszy wyrażam zgodę na umieszczenie powyższych informacji podpisanych imieniem na stronie www-odnowa-odchudzanie-trening.pl
Miejscowość, data imię ankietowanej uczestniczki zajęć PowerGym
Warszawa, dn. 28.06.2013 r. Marta

 

 

Ankieta kierowana do uczestniczek zajęć w KLUBIE ODNOWA przy ul. Górskiego 3 w Warszawie, która podpisana imieniem będzie wykorzystana  na stronę WWW.odnowa-odchudzanie-trening.pl w celach reklamowych.

Udział w ankietach jest dobrowolny

Napisz:

 1.  od kiedy uczestniczysz w zajęciach  PowerGym KLUBU ODNOWA.                                                                                                     ok. 4 miesiące
 2. Jakie zauważyłaś zmiany u Siebie  ćwicząc PowerGym.                                                                                                                Zdecydowanie lepsze samopoczucie, poprawa kondycji, wzmocnienie mięśni pleców, co było dla mnie bardzo ważne (praca biurowa), ujędrnienie całego ciała oraz utrata kilku zbędnych kilogramów i centymetrów, za czym idzie wyższa samoocena, a przecież o to nam wszystkim chodzi – żeby się podobać i dobrze się czuć we własnej skórze. J Czuję się zdrowsza, bardziej atrakcyjna, a dobry nastrój mnie nie opuszcza. Zdecydowanie same plusy. Serdecznie zachęcam do uczestnictwa w zajęciach.
 3. Co byś zmieniła w ćwiczeniach.                                                                                                                                                                Urozmaiciła muzykę, dodała więcej ćwiczeń na brzuch, reszta bardzo mi pasuje
 4. Co sądzisz o klubie, mile widziane każde uwagi dla lepszego funkcjonowania klubu.                                                                        Bardzo miła atmosfera, pogadanki podczas ćwiczeń powodują czasami niekontrolowane wybuchy śmiechu                            P. Lucyna jest przesympatyczną osobą, profesjonalnym trenerem, traktuje każdą z nas indywidualnie, często wytyka błędy oraz je poprawia, ale i nie szczędzi pochwał i komplementów, co oczywiście jest bardzo motywujące.                                    Zachęca  również do systematycznego zwiększania ciężaru, co korzystnie wpływa na efektywność treningu, o czym przekonują się i doceniają nawet najbardziej oporne uczestniczki
 5. Czy serwowanie herbaty podczas zajęć to dobry pomysł?                                                                                                                      Bardzo miłe dopełnienie treningu, czas na mały relaks i odpoczynek przed kolejnym etapem zajęć.
 6. Co wg Ciebie instruktor powinien w zmienić w ćwiczeniach aby zajęcia były jeszcze bardziej efektowniejsze                                Moim zdaniem, instruktor dokłada wszelkich starań, aby każda z nas była zadowolona z treningu. Jedynym sposobem, aby zajęcia były bardziej efektywne jest systematyka i sukcesywne zwiększanie obciążenia, oczywiście w miarę swoich możliwości. Niestety nic się samo nie zrobi, a to czy zobaczymy poprawę w wyglądzie naszej sylwetki zależy wyłącznie od nas samych i od tego jak się przyłożymy do wykonywanych ćwiczeń.
 7. Inne uwagi                                                                                                                                                                                                     Brak

Niniejszy wyrażam zgodę na umieszczenie powyższych informacji podpisanych imieniem na stronie WWW-odnowa-odchudzanie-trening.pl 

Miejscowość, data                                                      imię ankietowanej uczestniczki zajęć PowerGym

Warszawa, 26/06/2013                                                                Kociołek Magdalena

 

 

Ankieta kierowana do uczestniczek zajęć w KLUBIE ODNOWA przy ul. Górskiego 3 w Warszawie, która podpisana imieniem będzie wykorzystana  na stronę WWW.odnowa-odchudzanie-trening.pl w celach reklamowych.

Udział w ankietach jest dobrowolny

Napisz:

1. od kiedy uczestniczysz w zajęciach  PowerGym KLUBU ODNOWA

od sierpnia 2012 roku

2. akie zauważyłaś zmiany u Siebie  ćwicząc PowerGym

Na zajęcia PowerGym staram się uczęszczać regularnie – 3 razy w tygodniu. Po kilku tygodniach ćwiczeń ustąpił bólu w lewym barku i ramieniu co wpłynęło na zwiększenie zakresu ruchu – szczególnie lewej ręki do tyłu. Moje ruchy stały się bardziej płynne,

mięśnie bardziej rozciągnięte i elastyczne. Zauważyłam ogólną poprawę kondycji i wydolności organizmu.

3. Co byś zmieniła w ćwiczeniach

Tak naprawdę to nie zmieniłabym niczego bo trening jest dynamiczny, zawiera wiele elementów ćwiczących różne partie mięśni, obciążenia można  dawkować (zwiększać) w zależności od postępów i samopoczucia w danym dniu. Pani Lucyna zawsze służy radą i udziela fachowych uwag.

Trening jest ułożony i prowadzony profesjonalnie, zawsze rozpoczęty rozgrzewką i rozciąganiem a na zakończenie również wykonuje się zestaw ćwiczeń rozciągających co w moim przypadku sprawia, że po treningu nie czuję dyskomfortu, nigdy też nie mam tzw. „zakwasów”

4. Co sądzisz o klubie, mile widziane każde uwagi dla lepszego funkcjonowania klubu

Myślę, że jest to jedna z lepszych ofert w Warszawie dla Pań w każdym wieku, ze względu na indywidualne podejście Trenerki -  Pani Lucyny do każdej uczestniczki.

Klub jest niewielki -  sala ćwiczeń wyposażona w lustra pozwala na stały nadzór trenerki nad ćwiczącymi oraz na obserwowanie przez same  ćwiczące własnego treningu.  Dużym plusem dla mnie jest to, że  Pani Lucyna ćwiczy razem z nami. Ogólnie mówiąc jest to klub przyjazny paniom a  grafik zajęć ustalany jest indywidualnie, odwołane ( czy nie odwołane) zajęcia NIGDY nie przepadają, co nie jest do pomyślenia w innych klubach.

5. Czy serwowanie herbaty podczas zajęć to dobry pomysł?

Miły akcent chociaż zabiera czas, którego nie jest za wiele. Dobrym pomysłem jest zaparzenie herbaty nieco wcześniej przed przerwą aby trochę ostygła – wtedy najlepiej mi smakuje.

6. Co wg Ciebie instruktor powinien w zmienić w ćwiczeniach aby zajęcia były jeszcze bardziej efektowne

Nic, jest git. 

7. Inne uwagi

Przydałby się jakiś bonus ( dyplom, buziak, lizak) dla najwytrwalszych uczestniczek

 

Niniejszy wyrażam zgodę na umieszczenie powyższych informacji podpisanych imieniem na stronie WWW-odnowa-odchudzanie-trening.pl 

Miejscowość, data                                                      imię ankietowanej uczestniczki zajęć PowerGym

Warszawa, 3.07.2013r.                                                           Jadzia

 

Ankieta kierowana do uczestniczek zajęć w KLUBIE ODNOWA przy ul. Górskiego 3 w Warszawie, która podpisana imieniem będzie wykorzystana  na stronę WWW.odnowa-odchudzanie-trening.pl w celach reklamowych.

Udział w ankietach jest dobrowolny

Napisz:

 1.  od kiedy uczestniczysz w zajęciach  PowerGym KLUBU ODNOWA

od lutego 2013

 1. Jakie zauważyłaś zmiany ćwicząc PowerGym
 • Mam więcej energii po zajęciach
 • Ćwiczenia zadawalająco wpływają na poprawę mojej ogólnej kondycji i poprawę sylwetki
 • Grzbiet zrobił się bardziej giętki „elastyczny” przez co łatwiej jest mi się schylać
 • Odczuwam że moje mięśni są twarde a skóra napięta
 • Nogi mocne a brzuch płaski
 • Widoczna utrata masy ciała
 1. Co byś zmieniła w ćwiczeniach
 • Nic bym nie zmieniła, gdyż każdy wykonywany ruch jest przez instruktorkę objaśniany i to co robię wiem dlaczego co  mnie motywuje do pracy
 1. Co sądzisz o klubie, mile widziane każde uwagi dla lepszego funkcjonowania klubu
 • Bardzo miła atmosfera
 • instruktorka zwraca uwagę na poprawność wykonywanych ćwiczeń
 • możliwość odwoływania zajęć a nawet te nie odwoływane również nie przepadają
 1. Czy serwowanie herbaty podczas zajęć to dobry pomysł?
 • O! tak
 1. Co wg Ciebie instruktor powinien w zmienić w ćwiczeniach aby zajęcia były jeszcze bardziej efektowniejsze
 • Ćwiczenia z gumami bardzo mi się podobały, ponieważ je odczuwałam jako bardzo skuteczne na nogi a zwłaszcza na pośladki  [bolesne ale skuteczne]
 • „Rekina” bym wyrzuciła z choreografii  przed jego wykonywaniem ale po wykonaniu ćwiczeń  „Rekina”  czuje się wyśmienicie a mój kręgosłup doznaje  pełen luz jak naoliwiony. 
 1. Inne uwagi
 • POLECAM

Niniejszy wyrażam zgodę na umieszczenie powyższych informacji podpisanych imieniem na stronie WWW-odnowa-odchudzanie-trening.pl 

Miejscowość, data                                                      imię ankietowanej uczestniczki zajęć PowerGym

Warszawa, 14-6-2013 rok                                         Justyna

 

Ankieta kierowana do uczestniczek zajęć w KLUBIE ODNOWA przy ul. Górskiego 3 w Warszawie, która podpisana imieniem będzie wykorzystana  na stronę WWW.odnowa-odchudzanie-trening.pl w celach reklamowych.

Udział w ankietach jest dobrowolny

Napisz

1. od kiedy uczestniczysz w zajęciach  PowerGym KLUBU ODNOWA

W zajęciach PowerGym uczestniczę od 14 tygodni (3,5 miesiąca).

2. Jakie zauważyłaś zmiany u Siebie  ćwicząc PowerGym

Regularnie ćwicząc PowerGym w Klubie Odnowa, zauważyłam u siebie przede wszystkim:

 • ogólną poprawę sprawności i
 • wydolności organizmu – mam
 • więcej siły i energii na co dzień,
 • nie męczę się szybko i nawet
 • chodzę sprężystym krokiem.
 • Po kilku tygodniach ćwiczeń przestałam odczuwać bóle kolan, które dokuczały mi od dawna.
 • Dodatkowo poprawia mi się postawa, kręgosłup podczas pracy przy komputerze sam „przypomina” mi, kiedy przyjmuję niewłaściwą postawę i momentalnie się prostuje do odpowiedniej pozycji.
 • Miłym akcentem jest też redukcja tkanki tłuszczowej w miejscach „problematycznych”,
 • delikatne zarysowanie mięśni rąk,
 • pleców, brzucha i nóg a
 • także niemal zupełne „zniknięcie” skórki pomarańczowej – z którą się borykałam mimo raczej szczupłej budowy ciała. Tak się składa, że odkąd uczęszczam na zajęcia,
 • nie przeziębiam się wcale (wcześniej chorowałam kilka razy do roku), tryskam za to energią i uśmiechem - PowerGym działa kompleksowo na ciało i ducha!

3. Co byś zmieniła w ćwiczeniach

Nie mam zastrzeżeń.

4. Co sądzisz o klubie, mile widziane każde uwagi dla lepszego funkcjonowania klubu

Mamy do dyspozycji sprzęt, kameralne miejsce, w którym można poczuć się swobodnie a przede wszystkim wyjątkową Panią Instruktor, która nie tylko doskonale dobiera zestawy skutecznych ćwiczeń i nieustannie czuwa nad nami, dbając o prawidłowe ich wykonywanie (z uwagami dostosowanymi do indywidualnych przypadków tzn. konkretnych wad postawy czy możliwości organizmu), lecz również zapewnia fantastyczną atmosferę w Klubie.

5. Czy serwowanie herbaty podczas zajęć to dobry pomysł?

Serwowanie herbaty podczas zajęć jest miłym rytuałem a poza fachowym treningiem stanowi sympatyczny akcent, który dodatkowo umożliwia nam-uczestniczkom zajęć poznanie się i zawiązanie koleżeńskich więzi. Picie herbaty jest też dodającym siły przerywnikiem między poszczególnymi blokami treningu. W innych klubach tego nie doświadczyłam.

6. Co wg Ciebie instruktor powinien w zmienić w ćwiczeniach aby zajęcia były jeszcze bardziej efektowniejsze

Pani Instruktor fachowo układa zestawy ćwiczeń i dzieli je na poszczególne bloki tak, że czuć i widać ich efekty, wydaje mi się, że Trener najlepiej się orientuje, co może ewentualnie zmieniać w ćwiczeniach tak, by dostosować je do naszych osobistych potrzeb, korekcji wad postawy czy ograniczeń. Wcześniej zgłosiłabym apel o likwidację „rekina” z zestawu ćwiczeń, ale widzę, że to ćwiczenie działa cuda na kręgosłup, więc jakoś będę z tym żyć.

7. Inne uwagi

Oby tak dalej! I do przodu! :)

Niniejszy wyrażam zgodę na umieszczenie powyższych informacji podpisanych imieniem na stronie WWW-odnowa-odchudzanie-trening.pl 

Miejscowość, data                                                      imię ankietowanej uczestniczki zajęć PowerGym

Warszawa, 28.06.2013                                              Aleksandra

 

Ankieta kierowana do uczestniczek zajęć w KLUBIE ODNOWA przy ul. Górskiego 3 w Warszawie, która podpisana imieniem będzie wykorzystana  na stronę WWW.odnowa-odchudzanie-trening.pl w celach reklamowych.

Udział w ankietach jest dobrowolny

Opis osiągniętych rezultatów

 1. Po 3 zajęciach  wyczułam wzmocnione uda  oraz zauważyłam zarys mięśni na ramionach
 2. Lepsze samopoczucie po każdych zajęciach
 3. Po 2 tygodnia usłyszałam od innych ludzi, że wysmuklałam
 4. Gdy opuszczam zajęcia odczuwam, że organizm świetnie się czuje w ruchu i domaga się go nieustannie, nawet przeciąganie się w nocy sprawia mi przyjemność
 5. Większa sprawność ruchowa

                                      Samanta

Opina o Klubie – mile widziane uwagi każde

 Bardzo dogodna lokalizacja. Sprzęt w dobrym stanie, czysto, przytulnie, profesjonalnie. Instruktorka stwarza taka atmosferę, że zajęcia mijają nie wiadomo kiedy, aż chce się ich więcej

Niniejszy wyrażam zgodę na umieszczenie powyższych informacji podpisanych imieniem na stronie WWW-odnowa-odchudzanie-trening.pl 

Miejscowość, data                                                      imię ankietowanej uczestniczki zajęć PowerGym

Warszawa, 6-05-2013                                               Samanta

 

Ankieta kierowana do uczestniczek zajęć w KLUBIE ODNOWA przy ul. Górskiego 3 w Warszawie, która podpisana imieniem będzie wykorzystana  na stronę WWW.odnowa-odchudzanie-trening.pl w celach reklamowych.

Udział w ankietach jest dobrowolny

Opis osiągniętych rezultatów

 1. Po 3 zajęciach – mocniejsze nogi, wyprostowana sylwetka
 2. Jędrne ciało
 3. Podniesione pośladki
 4. Gibki kręgosłup
 5. Wyrzeźbiony gorset
 6. Świetne samopoczucie

 

                                      Renia

Opina o Klubie – mile widziane uwagi każde

Indywidualne podejście do uczestniczek, miła przyjazna atmosfera na zajęciach

Niniejszy wyrażam zgodę na umieszczenie powyższych informacji podpisanych imieniem na stronie WWW-odnowa-odchudzanie-trening.pl 

Miejscowość, data                                                      imię ankietowanej uczestniczki zajęć PowerGym

Warszawa, 8-05-2013                                               Renia

 

Ankieta kierowana do uczestniczek zajęć w KLUBIE ODNOWA przy ul. Górskiego 3 w Warszawie, która podpisana imieniem będzie wykorzystana  na stronę WWW.odnowa-odchudzanie-trening.pl w celach reklamowych.

Udział w ankietach jest dobrowolny

Opis osiągniętych rezultatów

 1. Lepsze samopoczucie
 2. Poprawa kondycji i wytrzymałości
 3. Wzmocnione mięśnie
 4. Mocne nogi

                                      Karina

Opina o Klubie – mile widziane uwagi każde

 Miła i przyjazna atmosfera podczas zajęć

Niniejszy wyrażam zgodę na umieszczenie powyższych informacji podpisanych imieniem na stronie WWW-odnowa-odchudzanie-trening.pl 

Miejscowość, data                                                      imię ankietowanej uczestniczki zajęć PowerGym

Warszawa, 10-05-2013                                               Karina

Ankieta kierowana do uczestniczek zajęć w KLUBIE ODNOWA przy ul. Górskiego 3 w Warszawie, która podpisana imieniem będzie wykorzystana  na stronę WWW.odnowa-odchudzanie-trening.pl w celach reklamowych.

Udział w ankietach jest dobrowolny

Opis osiągniętych rezultatów

 1. Wyprostowane plecy a wcześniejszy bólu „wyeliminowany”
 2. Wyraziste, ładne ramiona
 3. Płaski brzuch
 4. Mocne nogi

                                      A Sulikowska

Opina o Klubie – mile widziane uwagi każde

 Cudowna przerwa na herbatkę w czasie ćwiczeń

Niniejszy wyrażam zgodę na umieszczenie powyższych informacji podpisanych imieniem na stronie WWW-odnowa-odchudzanie-trening.pl 

Miejscowość, data                                                      imię ankietowanej uczestniczki zajęć PowerGym

Warszawa, 8-05-2013                                               A. Sulikowska

Ankieta kierowana do uczestniczek zajęć w KLUBIE ODNOWA przy ul. Górskiego 3 w Warszawie, która podpisana imieniem będzie wykorzystana  na stronę WWW.odnowa-odchudzanie-trening.pl w celach reklamowych.

Udział w ankietach jest dobrowolny

Opis osiągniętych rezultatów

 1. Większa sprawność ruchowa

                                      E. Jankowska

Opina o Klubie – mile widziane uwagi każde

 Polecam, Bardzo przyjemna, przyjazna atmosfera, profesjonalizm

Niniejszy wyrażam zgodę na umieszczenie powyższych informacji podpisanych imieniem na stronie WWW-odnowa-odchudzanie-trening.pl 

Miejscowość, data                                                      imię ankietowanej uczestniczki zajęć PowerGym

Warszawa, 6-05-2013                                               E. Jankowska