KLUB ODNOWA - Trening Stabilizacji Kręgosłupa

Klub Odnowa położony jest w samym Centrum Warszawy przy Górskiego 3, istnieje na rynku od 2011 roku, jego główną specjalnością są Treningi Stabilizacji Kręgosłupa.

Klub Odnowa jest stosunkowo niedużym klubem, na jednych zajęciach może przyjąć max 12 osób, dlatego może sobie pozwolić na sprzedawanie swojej usługi jakościowo, każdy uczestnik ma pewność, że wykonuje treningi prawidłowo, mało tego, pomimo że trenuje w grupie czuje się jakby był na treningu indywidualnym, przez to, że ma odpowiednio dobierane obciążenie uwzględniające jego indywidualne możliwości trenowania a nawet stosowane są ćwiczenia zastępcze jeżeli ten danego ćwiczenia z rożnych powodów wykonać nie może.

Klub Odnowa nieustannie prezentuje jakość swojej usługi z uwzględnieniem potrzeb uczestników na bazie zagrożeń jakie niesie siedzący tryb pracy na kręgosłup i przeciwdziałaniu tym problemom, łącznie zapobieganiu bardzo niewinnemu schorzeniu tj. cieśni nadgarstka powstałego najczęściej przy używaniu "myszki" komputerowej.

Treningi w Klubie Odnowa są tak dobierane aby prostowały sylwetkę, podnosiły kondycje i odmładzały.

Wystarczy wziąć: wygodne ubranie, buty sportowe na zmianę, ręcznik, napój niegazowany lub izotoniczny i przyjść tu do nas na Górskiego 3 rozpocząć walkę o siebie, zapraszamy serdecznie, rezultaty gwarantowane.

Klub Odnowa jest całodobowo ochraniany i monitorowany przez wyspecjalizowaną do tego celu firmę.

Sala ćwiczeń jest dobrze wyposażona, odpowiednio wentylowana, klimatyzowana - miła kameralna atmosfera, a instruktor o wysokich kwalifikacjach.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

KLUB ODNOWA akceptuje karty: FitFlex, MultiSport, FitProfit, Ok System, BeActive

KLUB ODNOWA przy Gorskiego 3 w Warszawie ZAPRASZA na Treningi Stabilizacji Kręgosłupa  - Klub fitness Warszawa Śródmieście

Fitness Warszawa Śródmieście - aerobik Warszawa, ćwiczenia Warszawa, Trening Funkcjonalny Warszawa